Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Na wstępu tygodnia podpisano list intencyjny na platformę Centrum Handlowego Karuzela pod Kołobrzegiem. Wybuduje je nazwa Dekpol. Będzie więc najpełniejszy obiekt handlowy tej sieci handlowej w Polsce. Planowane rozpoczęcie plac budowlanych ma nastąpić na wstępu 2020 roku.

Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Jak pochodzi z podpisanych dokumentów w ramach inwestycji powstanie obiekt handlowy o powierzchni całkowitej 25 500 m², w jakim znajdzie się kilkadziesiąt sklepów znanych sieci handlowych. Inwestycję będzie wyróżniać dobra forma architektoniczna z prawdziwą kwotą świetlików nad ciągami komunikacyjnymi. Takie podejście, zwiększy nie tylko estetykę budynku, lecz także dostęp do własnego światła, co pozwoli zmniejszyć zużycie energii elektrycznej.

Dekpol, jako generalny wykonawca inwestycji, będzie więcej odpowiedzialny za budowę infrastruktury komunikacyjnej i technicznej. W pierwszym rzucie zostaną stworzone prace ziemne oraz platforma pod postać galerii i sklepu budowlanego Leroy Merlin. W dalszej kolejności powstaną drogi wewnętrzne, chodniki i parking na 1000 miejsc postojowych, a i rondo w układu bliski wojewódzkiej nr 163. Inwestycja zakłada również zaprojektowanie i przygotowanie zewnętrznych terenów zielonych i elementów małej architektury. Wykonanie rzeczy ma zajść w II kwartale 2021 r.

– Z pomoce na ciężkie warunki gruntowe, w liczbie kolejności wytwarzane będą wyróżnienia i komunikacji gruntu. Zgodnie z wspólnikiem będziemy robić nad projektem wykonawczym, w jakim wykorzystamy swoje przeszłe doświadczenie. Dzięki niemu będziemy potrafili osiągnąć optymalizacji prac ziemnych, konstrukcji i konstrukcje i ruszyć z zwykłą budową obecnie na wiosnę. Będzie wówczas teraz kolejny punkt handlowy w bliskim portfolio, a jestem pewien, że proces budowy przebiegnie łatwo i odpowiednio, a całość bronienie się kolejnym zapewnieniem naszych zdolności – powiedział dla portalu www.propertynews.pl Adam Olżyński, Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju Dekpol.

Centrum Handlowe Karuzela w Budzistowie zostanie wybudowane przy ulicy Krzywoustego w sąsiedztwu drogi ekspresowej S6.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments