UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Fenomenalnie na Mistrzostwach Polski Młodych w nadmiarach w charakteru wolnym spisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w bliskim Stargardzie a start w nim skorzystało 244 najlepszych młodych zapaśników z pełnego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i dokładniej 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Najlepiej spośród nich zapisałem się Aleksander Polguj, jaki w klas do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w końcu pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjni istniał i efekt w wartości do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Wkład w konkursie wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię niezwykle zadowolony z obecnych chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej rzeczy nie właśnie na stresach ale też na treningach gdzie toczyło się litry potu . Mam możliwość że inne lata współpracy przyniosą jeszcze większe zyski nie właśnie na scenach kraju a i także na matach Europy bądź też Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników już w najpodobniejszy weekend w Turnieju Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments