Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

W liczb dniach grudnia zaraz po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola pójdą w ogólnopolską trasę. Ten współczesny konwój św. Mikołaja, zestawiony z ważnych amerykańskich ciężarówek, wpasie w bieżącym roku tylko 3 z własnych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie wprowadzona wyłącznie właśnie przez samych internautów. Na przykład ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansę wybrania wszystkich miejsc, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich istnieje również Kołobrzeg. Wystarczy, iż w dniach do 1 grudnia oddać jak najogromniejszą kwota ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja rozgrywa się w dwóch etapach. W ciągu Poziomu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do jakich powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dać w komentarzu pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z określą miasta nie może liczyć polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W przypadku dwuczłonowych nazw miast, miasto powinno stanowić stworzone łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Czasu II Akcji przechodzi 10 miast, które zdobyły najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Uczestnicy mają okazję na nowo oddawać poglądy na 10 miast jedynych w Szeregu I. W 3 miastach, które uzyskają najwięcej głosów w Kroku II Akcji, zostanie stworzony przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga część głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zachęca do wspólnej zabawy przyjaciół i pełne rodziny. Będzie można m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego bardzo realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą realizować gry, konkursy i zabawy z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments