Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Wszystko myśli na to, że 2019 rok będzie dużo dobrym czasem na placu kryptowalut. W aktualnym etapie media obiegła wiadomość o tym, iż w dawnym roku na placu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo szybko nie dziwi. Po tymże jakże 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbytu, kurs bitcoina poszybował daleko w górę, a wiele projektów ICO pokazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na przejście w część.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który zatrzymał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre oddawały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest głównym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z programem wiąże spore okazje na szerokie zyski, o czym informował nawet na indywidualnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w miarach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, pokazałeś się wykonaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W akcji nie brakuje i takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Coś dużo szczęścia miała Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam cel był wart. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut stosowany jest z całą ostrożnością. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jakże KNF i UOKiK krytycznie pokazały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu dobrych projektów zdarzają się także, choćby wysoce wymienione, oszustwa. Ponadto przebywamy w końca, który ze określonym dystansem podchodzi do innowacyjnych projektów.

Saleta patrzy w perspektywę

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do indywidualnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W niewielkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, a na projekcie wszystek będzie mógł skorzystać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowy BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest zwykłą oraz cenioną osobistością nie jedynie w świecie boksu. W przeciwieństwie do nowych celebrytów, Saleta raczej przedstawia się zdrowym umysłem dodatkowo w historie nie wykazywał skłonności do zabierania się z motyką na ciepło.

Za projektem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za cały proces emisji SaletaCoin i jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie postrzegał za pośrednictwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na zupełnie innej platformie przygotowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer przejmuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, kiedy to przedsięwziął opinię o wymiany z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to obecnie dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest prawdziwą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich projektów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie dostarczała głównie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą mogli m. in. nabyć nowe usługi czy produkty w stronie gadżetów. Projekt posiada i na celu propagowanie sportu wśród młodzieży, natomiast w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i przechowujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego projektu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments