Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim wszystek mężczyzna może zarabiać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program przeznaczony jest również dla odbiorców indywidualnych, jak oraz firm oferujących usługi połączone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Świadomości oraz instytucje mające start w Magazynie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz branych w Magazynie Partnerskim nagród mają pewność, że ich użytkownicy czy znani będą korzystać z najzdrowszych usług hostingowych, a ich kompetencji będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za jakąś nową usługę, jaka stanie zakupiona z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od cen zamówionej usługi. W sukcesu, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa bardzo i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od cen pierwszego przedłużenia usługi i 25% od każdego kolejnego. I za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cen 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony stanowi dla ludziach typów firmy, jak też osób które nie są także usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można kierować również do naszych, jak też do naszych klientów. Bez względu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za każdą z nich świadczone są punkty, które można wymienić na gotówkę albo na pomocy w nazwa.pl.

– Jesteśmy specjalni, że dużo mężczyzn od dawna poleca pomocy w nazwa.pl, a właśnie zdecydowali się zrewanżować i nagrodzić ich za lojalność wobec własnej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na targu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek czas trwania programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady wkładu w Magazynie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Klienta jest więc identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a dane na fakt naliczonych prowizji przydatne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Magazynie Partnerskim przelewane są w 24h na wskazane konto bankowe.

zobacz

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments