Pozycja w Niemczech dla pracownika z Ukrainy z własnej marki na zasadzie VAN DER ELST VIZA

Pozycja w Niemczech dla pracownika z Ukrainy z własnej marki na zasadzie VAN DER ELST VIZA

Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Czy pracownicy ukraińscy z Własny mają skłonność oficjalnej pracy w końcach Unii Europejskiej przez Polskę? Wiele kobiet zajmuje takie pytanie, że prosto jest ubiegać się o polską wizę niż o wizę innego końca z Grupy Europejskiej.

Rzecz w Niemczech dla gościa z Ukrainy z naszej firmy na platformie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej wycieczce do Niemiec pracownika własnej firmy na platformie VAN DER ELST VIZA

Zgodnie z międzynarodową zasadą wiza do roli w jakimś kraju UE nie daje oferty pracy w żadnej spośród nich. Znaczy to, że skoro otrzymasz polską wizę do praktyce również nie będziesz odbierał w Polsce, będzie wtedy naruszeniem prawa. Tak więc, zgodnie z polską wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, jednak taka wiza nie daje uprawniona do oficjalnego zajęcia w nowych krajach UE. Tak więc polskie prawo nie pozwala na zaangażowanie w Niemczech w punktu osiągnięcia wizy roboczej do Nasz. To znaczy, po otwarciu polskiej wizy roboczej, powinieneś postępować w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z jednego państwa UE mają prawo delegować naszych ludzi do indywidualnych krajów w klubie z koniecznością produkcji. Należy pamiętać, że nie całe kraje UE traktują tę propozycję. Na dowód Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia pogodziły się z decyzją i wydały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej wycieczce do Niemiec pracownika własnej firmy na platformie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej wycieczce do Niemiec pracownika własnej firmy na platformie VAN DER ELST VIZA

Własna firma, w jakiej działa obywatel Ukrainy, zatrudnia pracownika na podróż służbową (do produkcji / świadczenia usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez polską firmę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Człowiek jest rozsyłany do działania określonej praktyki w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na który może stać oddelegowany, nie może występować 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza może istnieć prosta: – przez 180 dni (na platformie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (pozwolenie na pracę opublikowane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w sensie odbycia podróży służbowej do Niemiec w porządku roku, będzie bogata tylko 3 miesiące.

Głównym warunkiem takiej wycieczki jest porozumienie między polską spółką a marką w Niemczech. Aby dokonać taką podróż służbową, człowiek musi uzyskać dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz złożyć wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Stolicy, jakie stanowi Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z pełnej Polski.

By osiągnąć dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest zobowiązana do zapoznania dokumentów, wśród których istotne są: pozwolenie na akcję w Polsce, karta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa pomiędzy firmami polskimi i niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką marką oraz delegowany gość i oryginalni.

Należy również zauważyć, że ambasada zastrzega sobie prawo do życzenia dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments