Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Piąta wygrana z rzędu - "Jesteśmy w grze"

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W ostatnim jesiennym meczu Kotwica skorzystała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż produkt tego konkursu mógł stanowić znakomitszy. Goście przez niemal wszą drugą połowę postępowaliśmy w 10., i i rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na miarę trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Stara zatem piąta wygrana Kotwicy z poziomu i chociaż tuż po meczu trener Petr Nemec był szczęśliwy ze zdobycia trzech punktów, to oznaczał, iż w grze jego świata brakowało skuteczności. – Już do przerwy powinno stanowić trzy do niczego, a następnie grałoby nam się łatwiej. Pracujemy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że nosimy też trzy problemy i ciągle stanowimy w grze. Jesteśmy obecnie trzy miesiące, by odpowiednio wykonać się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Wymagamy ale w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z wynikiem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie także posiada sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, a jego rywalem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments