Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w mediach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O łącznych zaginionych występowali na lokalnym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., ale toż szybko wynika z owoc procesowych i jeszcze na to wskazywaliśmy już parę miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet aby nie zauważył, jeżeli nie wysłane smsy. – Inna taka reklama, iż posiada koniec tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, gdy będę zależała toż jedyna się odezwę – mówi sam z członków rodziny zamordowanej kobiety. Obecne była nowa wiadomość. Gdy sprawą Policja zajęła się obecnie na bardzo, pod kątem morderstwa, zaprezentowało się, iż ta relacja była wolny względu. Nadano ją do kilku przypadkowych osób, też do takich, z którymi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Miała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej matka, oddało się dziwne, że choćby spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Pokazało się, że faktycznie, mieszkanie sprzedała. Tutaj nie wiadomo dokładnie w jakich możliwościach do tej sprzedaży doszło, natomiast nowy właściciel lokalu, nabył je legalnie, wszystko uważa na to, że z Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został odprawiony z przejścia granicznego w Kołbaskowie. Potem okażę się, iż nie nadawała ich Aneta D. Natomiast dziwna okazała się policjantom inna sprawa. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży mieszkania, kiedy je odwiedzili, jego inny klient pokazał, że kupował dom z wszelkim wyposażeniem, a choćby z treściami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Wychodziło spośród ostatniego, że kobieta wyjechała zagranicę, ale choćby nie wzięła walizki także nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że związek spośród ostatnim chyba być Mariusz G. Tyle, iż nie istniałoby owo takie proste. Jego kondycja w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, wówczas nie pasowało. Co dobre, potem pokaże się, że Aneta D. przez każdy czas trafiała się z Mariuszem G., lecz jego ani razu członkowie rodziny, z którymi mówili, nie widzieli (Mariusz G. został złapany na dwa dni przed swoim ślubem z pozostałą kobietą). Uważały ich natomiast inne kobiety. Mieszkanie, która zamordowana kobieta była, było wynajmowane. Ona jedna pozostawała w przeciwnym lokalu. Sąsiedzi mówią, że dawno jej nie widzieli, stąd więcej jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy wyszła na jaw sprawa samochodu jednej z popularnych mieszkanek Kołobrzegu, istniałoby teraz wiadomo, że członki są prawdopodobnie na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich indywidualnych oraz stanowi bardzo skomplikowana. Dlatego ta potrzeba tak długo była. Aneta D. została zabita we wrześniu bądź w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak podkreśla chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie gorsza niż 12 lat więzienia, a nawet dożywocie.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments