Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Przedsiębiorcy nie pogodzili się na grunt oferowany przez miasto, jako zastępczy, na etap remontu targowiska miejskiego przy ulicy Trzebiatowskiej. Magistrat chciał przenieść handlujących na trasę Okopową, niedaleko kładki nad torami. Przeszkodą uważał być niski dojazd i minus miejsc parkingowych.

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

 

W trakcie spotkania z górami miasta zaproponowano parking przy stadionie. Tu przeszkodą jest przecież plan zagospodarowania, który uniemożliwia handel w niniejszym tle. Chociaż urzędnicy sprawdzą lub na że nie odda się nic w niniejszym fakcie zrobić. Alternatywą uważa być miejsce naprzeciw kołobrzeskiego cmentarza. Docelowo stanowi one oddane pod postać nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wkrótce kupcy wraz z urzędnikami mają przyjrzeć się wskazanej lokalizacji.

Dodatkowo handlujący chcieliby zmienić termin wartego 6,5 miliona remontu. Magistrat chciał rozstrzygnąć przetarg więcej w niniejszym roku, tak by po 4 miesiącach prac ważna było z powrotem handlować przy ulicy Trzebiatowskiej. Jednak prawdopodobne jest, że remont zacznie się dopiero jesienią. Jak prowadzą handlujący, to wiosna stanowi dla nich najnowszym okresem.

Przypomnijmy: oprócz nowej drodze, na terenie przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się i nowe punkty handlowe, zadaszenie dla mniejszych handlarzy i oświetlenie.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments