KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Crossfitterzy z miasta nad Parsętą nie zwalniają tempa. W poprzedni weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli udział w urzędach „Battle of the Castle” organizowanych przez klub ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams wykonywała się z czterech zawodników, z których każdy uczestniczył w kolejnej kategorii. Martyna Świtlińska sprawdziła swoje grupy w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody skupiały się z czterech różnych konkurencji i finału dla najlepszych sześciu zawodników z jednych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką spotkało się zmierzyć to bieg (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Obecnie na wstępu zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur i wszystek z nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to sprawdzian siły, wytrzymałości i gimnastyki i formie, czyli typowy CrossFit.

Do końca przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie wszystek z nich dobrze się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w wyniku jednym punktem wywalczyła mieszkanie na podium i istniały obecne dla niej ważne tego modelu zawody. Mikołaj Dorosz i dzięki dobremu finałowi dał sobie zwycięstwo w własnej kategorii. Bezkonkurencyjny w ostatnich zawodach wykazał się Damian Świtliński , który zwycięstwo w „Battle of the Castle” dał sobie także przed finałem. Dużo do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin wystąpił w silnie obsadzonej grup wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments