Foliopaki do wysyłki

Foliopaki do wysyłki

Foliopaki do wysyłki

Koperty foliowe, które popularniej nazywa się foliopakami to jeden z najpopularniejszych sposobów na wysyłkę paczek. Używa ich większość sklepów internetowych handlujących niewielkimi towarami. Można w nich również wysyłać dokumenty.

Zapewniają bezpieczeństwo i prywatność, ponieważ typowe foliopaki wysyłkowe nie mogą zostać otwarte bez pozostawienia śladu, gdyż są jednorazowe. Oczywiście wersje wielorazowe również istnieją, jednak w handlu wysyłkowym raczej rzadko ich się używa. Do foliopaków obowiązkowe będzie zastosowanie wypełnienia. Przy niewielkich foliopakach najczęściej stosuje się folie bąbelkowe ze względu na rozmiar paczek, by zapewnić im najlepszą ochronę.

Gdzie kupić foliopaki?

Ze względu na fakt, że jest to jeden z najpopularniejszych opakowań do wysyłki paczek, to można je kupić praktycznie w każdym punkcie nadawczym paczek, a nawet na poczcie. Jednak należy liczyć się z tym, że w takich miejscach nie będzie to zbyt tani interes.
Dlatego, jeśli prowadzisz działalność nastawioną na handel wysyłkowy, np. sklep online, to znacznie lepszym rozwiązaniem będą dla Ciebie zakupy hurtowe ze sklepów internetowych. Bardzo często w takim przypadku uda Ci się zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent wydatków na foliopaki. Dla zwykłego Kowalskiego nie jest to duża różnica, jednak należy wziąć pod uwagę, że sklep bardzo często w ciągu dnia ma kilkadziesiąt lub kilkaset wysyłek. Przepłacając na jednym foliopaku choćby 50 groszy, koszty stałe drastycznie się podniosą.

Rodzaje foliopaków

Dobry pomysłem będzie zamówienie kopert kurierskich personalizowanych, na które możemy nanieść dane firmy oraz logo. Dzięki temu zyskasz dobry sposób marketingu i pokażesz profesjonalizm swojej firmy. Personalizowane koperty kurierskie mogą również stanowić pewne ułatwienie i ograniczenie pracy, ponieważ na kopercie kurierskiej można zawrzeć dane firmy, które zastępują z powodzeniem dane nadawcy.
Jeśli chodzi o rozmiar foliopaków, to dostępna jest cała gama rozmiarowa i można dopasować ją pod siebie lub zamówić najróżniejsze rozmiary do paczek, jeśli Twoja oferta jest zróżnicowana. Pamiętaj, że przy zamówieniach hurtowych otrzymasz atrakcyjniejszą cenę, dzięki czemu koszty działalności będą niższe lub będziesz mógł zaproponować swoim klientom niższe koszty wysyłki.
Foliopaki również dostępne są w różnej kolorystyce, więc nawet jeśli nie chcesz spersonalizować kopert kurierskich, to możesz wybrać dowolny dla siebie ich kolor, który może nawiązywać do logo firmy czy innych banerów reklamowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments