endermologia Golczewo

endermologia Golczewo

Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

Ważna z szerokim przekonaniem powiedzieć, że właśnie nastała era mody na naturalny sposób życia. Jeszcze bardzo kobiet mama się zdrowo odżywiać, a przy tym wciąż uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe starania nie są w stopniu przynieść tak atrakcyjnych efektów, jak żeby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo kobiet nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w niektórych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią poradzić, gdy dieta oraz szkolenia fizyczne nie przynoszą pożądanych rezultatów? Reakcją na te tematy mogą stanowić nowoczesne środki z poziomu medycyny estetycznej, w ostatnim endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Wałcz

Wraz ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę technikę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej użyć.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na miejscową otyłość

Czym akurat jest endermologia? To technologia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To dokładnie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na dodawaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Nazywa więc ostatnim jedynym, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co wewnątrz tym chodzi długiego i przygnębiającego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność połączona spośród tym stylem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, a też po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą techniką możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień korzystamy i do czynienia z cellulitem opornym na zlecenie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten przedmiot albo nawet pozbyć się go w całości. Co bardzo, w końca regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zobaczyć też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg zachęca do rzeczy fibroblasty, które wykonują nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg pomaga też oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego rezultatem będzie zdecydowanie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w prywatnym stylu? Eksperci z Kliniki Miracki informują o serii 10-20 zabiegów (w relacje z tego, jaki dokładnie efekt chcemy zrobić), ale jednocześnie zaznaczają, że pierwsze efekty będą ważne już po ukończeniu 3-4. Zabiegi dokonuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem korzystnym dla wszystkich osób, które chciałyby w prosty, estetyczny oraz bezbolesny sposób popracować nad kondycją naszego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii niezbędne jest jeszcze prowadzenie zdrowego trybie bycia – to poradzi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy jeszcze z powodzeniem kojarzyć z nowymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, aby nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej informacji na fakt zabiegu endermologii zlokalizujesz na części: Endermologia – zabieg wyszczuplający

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments