Depilacja Zagórów

Depilacja Zagórów

Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Czasy, w jakich prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, wydają się przeszłością. Samiec alfa, który tworzy lekki zapach kozła, ma szerokie owłosienie pod pachami zaś w mieszkaniach intymnych, stawał się lekko passé. Jeżeli współcześni mężczyźni są wątpliwości związane z goleniem się i depilacją, to nie zastanawiają się ponad tym, czy usuwać włosy, tylko gdy więc osiągnąć. A propozycja jest dumna, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Przedecz

 

Przyczyn koleje w zachowaniu do męskiego owłosienia intymnego można wybierać w rewolucji, jaka dokonała się w polskiej mentalności w tych dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, jaki nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów i sporo nowych kosmetyków tradycyjnie łączonych z starymi.

Czy golenie okolic intymnych to oznaka zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej oraz na nogach było zajęte wyłącznie dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na wybiegu. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” mężczyzn była problemem tabu. Takie podejścia myślano nie tylko za przejaw zniewieścienia i trzymano ze pasjami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że jak natura dała go bujnym uwłosieniem, to potrzeba je z dumą nosić. W końcu to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia mężczyznę od kobiety. Ale to obecnie przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca mężczyzny ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że nowy facet, jaki nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę idącego na basenie czy na plaży w delikatnych i małych kąpielówkach, z jakich wypadają włosy łonowe. Depilacja jest rzeczą indywidualnych upodobań, lecz i pewnego stopnia tradycje i uczucia estetyki. Gdy rozciągamy się publicznie, powinniśmy zadbać o swój profil. Potrafi nie każdy facet musi pamiętać starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia zatem w myśli standard. Zwłaszcza w wypadku mężczyzn aktywnych seksualnie i zewnętrzne. Nikt nie poddaje w kwestia potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista powinna być dbałość o estetykę okolic intymnych.

Czystość oraz ciekawszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w wypadku kobiet że zatem być uzasadnienie, to usuwanie włosów łonowych u mężczyzny rodzi się nie posiadać żadnego nacisku na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej budzą się zabiegom higienicznym.

Nawet współczesny drwal to pracownik z dużą, ale dobrze przystrzyżoną brodą, a może jeszcze z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest jeszcze większa. Szczególnie wśród ludzi najbardziej aktywnych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W dużych włosach łatwiej zbiera się pot, łój i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa pozytywnie na poprawę naturalnego aromatu ciała, nawet w momencie ciężkiego i starego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu ma ponad duże miejsce dla poprawy jakości seksu. Należy przecież mieć, że nie jest to przeważnie podstawowa zasada. Teoretycznie przyjemne i zadbane genitalia winnym być kolejną atrakcją do prowadzenia seksu oralnego. Objawia się jednak, że pewne panie, ale również ludzie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość wątpliwości połączonych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z mężem lub partnerką, anim podejmiemy jakieś silne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Że zdecydujemy się na rozwiązanie włosów łonowych, więc wynosimy do dyspozycji kilka możliwości. Najtańszą i najwygodniejszą jest ograniczenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie zalecane jest adeptom intymnej depilacji. Korzystanie z dedykowanej golarki istnieje w całości przyjemne i przynosi wysokie efekty. Równie dostępne jest skorzystanie kremu do depilacji. Spośród ostatniego modelu kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, bowiem w wypadku bardzo wrażliwej skóry mogą zawierać podrażnienia. Wciąż są jednak kosmetyki do depilacji są doskonale tolerowane i umożliwiają skuteczne oraz kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w mieszkaniach intymnych. Tą z popularnych form, jakie z powodzeniem możemy użyć bez udawania się do gabinetu kosmetycznego, jest wykorzystanie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy powoduje ona wygolić skórę bardzo szybko i uniknąć zacięć.

Jak jesteśmy dość odrastających włosów łonowych zaś ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy sięgnąć po bardziej radykalne metody. Tańszą, choć niewątpliwie bolesną jest depilacja woskiem. W wypadku depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest właściwie duży. Mówiąc wprost: ból jest ostry, ale mały i ułatwia z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to wykorzystanie depilatora – skuteczność jest cała, i nawet kilka większa.

Jeżeli chce nam na pewnym efekcie depilacji, najprzydatniejszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się niemal wszystkich włosów na wyciągniętym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie jest to technologia tania. Gra tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments