Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na budynku Urzędu Miasta, ma zostać zdjęty w najkrótszą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym samym zniknie problem związany z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Zdaniem tych ról, pozbawiona tego symbolu katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na promocji Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede ludziom ze powodu na naszą siła.

– Otrzymuje się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki a tenże krzyż powinien się tam pojawić, tak jak spotyka się w rzeczywistości na katedrze – znaczyłaby w konwersacji z swym portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w myśli przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Nie będzie zawsze dyskusji na punkt ewentualnych wymian na banerze.

W najkrótszą sobotę reklama Karty Mieszkańca ma zostać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto jest być zrealizowane na ogromna, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Opinia o zdjęciu banera nie jest wtedy połączona z pismem, które do nas wpłynęło w ostatnim etapie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner spotykał się na budynku magistratu od paru miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments