AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE WAŻNA OSIĄGNĄĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE WAŻNA OSIĄGNĄĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE WAŻNA NABYĆ BILETU U KIEROWCY

W kontaktu z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Miejska w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi mężczyzn oraz pasażerów.
Od najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. I zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w której obowiązywać będzie cały zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we jakichkolwiek autobusach zostaną wykluczone z użytku.

Także od soboty, 14 marca autobusy przejmować się będą jedynie i wyłączenie według rozkładu drogi w niedziele. Tym jedynym rozkład drogi w dni codzienne przestaje być ważni do usunięcia. Jak czytamy w określonym komunikacie Kasa Spółki będzie zarówno nieczynna. KM Kołobrzeg prosi wszystkich klientów o dokonywanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą obowiązkowe bez zmian.

z serii biuro obsługi mężczyzny w stolicy Spółki nie będzie uznawać interesantów. – Na całe wątpliwości i zapytania odpowiadać będziemy tylko telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne ważna będzie zwrócić do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wstąpieniem do Spółki Ważna je polecać na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments