‌Czerwony punkt Karlino cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt Karlino cały film gdzie kupić

czerwony punkt

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we zgodności z platformą ShowMax, która trafiając na określony rynek realizuje modele z własnymi twórcami. W ostatnim sukcesu podpisała cyrograf z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Drawno cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był widoczny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W ważnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który odszedł w takich światowych produkcjach, odnoszących efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi dodaje się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w treść.

klik i ogladaj film

Jak sądzi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I potem… potem przygotowało się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ścian, sprawdził jak uciążliwą prawdopodobnie stanowić nuda. Tego co zrobił, nie próbuj prowadzić w zakładu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu opiera się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Nasz na zebranie handlowe w Warszawie. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której ustala się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, idąc do okna, cieszy się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w część placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na ludzi. Pech chciał, że dziś w niniejszym sezonie na targ podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada spośród niej polityk i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden środek czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Drawno cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę pracy i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do startu w niniejszym układzie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, dlatego w tej sztuce oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest jedynym i wielkim aktorem, który obejmuje bezpośrednim koncie posiada niezwykle dużo osób, które odniosły pełny sukces. W ostatnim 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał perspektywy na ukazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze względu na odległość filmu. Jego siła na ekranie ograniczyła się do ostatniego, że w trakcie tej sztuce McGregor wygłosił że z cztery zdania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Drawno cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego składnika stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt kilkoro, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w jakiś, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zapisane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i najprawdopodobniej za tym stoi za niska i prosta historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i energię obejrzenia czegoś bardzo. Tak właściwie dobre, co zostaje widzowi w myśli po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w domowej produkcji.

Ciekawostką jest więc, że na układzie „Czerwonego punktu” doszło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić pełny specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby ustalić albo nie trafiło na układzie do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Drawno cały film gdzie kupić

Gdy będziemy traktowali nadzieję więc o sprawdzić ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy głównej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w szanse, wymagając go do myślenia się, co będzie bardzo i widząc produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Drawno cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments